Reference

Datum: 16.01.2013

Vložil: Nika

Titulek: Reference

Lucku můžu jen doporučit, hlídá mi děti nepravidelně už skoro 4-tým rokem, vždycky když je potřeba děti mi pohlídá, postará se, jde s dětmi na procházku, čte knížky, věnuje se jim. Děti mají tetu Lucku moc rádi, nejmladšího mi poprvé hlídala cca v 5 měsících, Miloušek má tetu moc rád a vždy se na ní moc těší... Můžu jen doporučit a pokud potřebujete pohlídat své ratolesti u Lucky budou Vaše děti v bezpečí.

Datum: 20.11.2012

Vložil: Anička

Titulek: skvělá teta Lucinka ;-)

S Luckou mám velmi dobré zkušenosti! Je spolehlivá, komunikativní, příjemná a k dětem kamarádská. Vymýšlí různé programy a zábavu - rozhodně se s ní děti nenudí a výlety s ní jsou plné zážitků. Cením si na ní i toho, že prošla různé přednášky a školení co se týkají dětí. Jen tak dál, Lucko!!!!

Datum: 31.10.2012

Vložil: Růžena

Titulek: Chůva jak má být

Naši tetu Lucii můžu jen vřele doporučit. Mou dceru Karolínku hlídá již 2 roky za tu dobu můžu jen 100% chválit. Je zodpovědná, dochvilná, poctivá, trpělivá. Karolínka se vždy na ni těší. Lucie má super nápady jak dítě zabavit, jak se sním hrát, vždy má nějaký super nápad na výlet. Karolínku hlídává převážně odpoledne a v noci a můžu říct že je Karolínka v naprostém bezpečí a já jsem klidná protože lepší hlídání než naši tetu Lucinku určitě nenajdeme. A za to moooc děkujeme.

Datum: 27.10.2012

Vložil: Markéta

Titulek: Neznám nikoho lepšího k dětem

Lucie je moje dlouholetá kamarádka. Své děti bych jí svěřila ihned a bez váhání, protože nikoho vhodnějšího, milejšího a vstřícnějšího k dětem si neumím představit. U Lucky si cením nejem toho, že je láskyplná, co se dětí týče, ale také toho, že se snaží získavat v tomto směru vzdělání a informace. A ta jistota 100% se na někoho spolehnout je pro nás, pro maminky, k nezaplacení.

Datum: 25.10.2012

Vložil: Lucie Šimůnková

Titulek: reference

S Lucii jsme měli vždy jen tu nejlepší zkušenost.Hlídá nám Dominika když potřebuji již spoustu let a to i když mu bylo jen pár měsíců. Na tetu Lucii se vždy těší a vůbec náš odchod neřeší :-)

Datum: 24.10.2012

Vložil: Klára

Titulek: mohu jen doporučit

S Lucií mám také velmi dobré zkušenosti a rozhodně mohu její služby doporučit. K mé dcerce se vždy pěkně a trpelivě chová a vím, že se mohu spolehnout, že o mé dítě bude dobře postaráno. Slečně Lucii tímto také děkuji!

Datum: 24.10.2012

Vložil: Lenka

Titulek: reference

Slečnu Lucii Rytinovou vřele doporučuji na hlídání Vašich dětí, má k nim velmi pozitivní vztah, mimo jiné si velice cením její spolehlivosti a když se o mou dceru stará slečna Lucie, vím, že je mé dítě v bezpečí, což je pro mě to nejdůležitější.

Přidat nový příspěvek